Logo

Відгуки

Іванна

29-08-2019

Чудове місце для сімейного відпочинку! Відчувається місцевий колорит і дух Карпат. Все довкола радує своєю красою, витриманістю в одному стилі і поєднанням функціональності і етнічності. Дітям тут особливо сподобається, так як господарі подбали про їхнє цікаве дозвілля. Велике спасибі турботливим і щирим господарям!

ігор

15-09-2018

Відпочивали сімєю у вересні.Склалося враження що кращоі садиби і таких щирих.і гостинних господарів немає у всіх КАРПАТАХ . Щиро вдячні газдам Петру і Василині.Приіжжайте усі.не пожалієте.

Дмитро

28-07-2018

Відпочивали з родиною в липні 18 року. Враження найкращі. З першої хвилини відчувається привітність, увага та гостинність господарів. Приймали як рідних. Все чисто, дуже охайно, буяють квіти, багато зелені. Від кухні пані Василини - в захваті. Сауна - бомба. Щиро вдячні за чудову відпустку!

Женя

06-03-2018

Супер!!!Плануємо приїхати знову!!!

Лидия

23-05-2017

Чудесное место и отличные хозяева! Отдыхали большой компанией с детьми на майские, жили в коттедже. Идеальная чистота, удобные кровати, все понравилось. Для детей - отличная площадка и батут. Хозяйка вкусно готовит. Спасибо Неле и ее семье за гостеприимство!

катя

20-12-2016

Приїжджаючи на відпочинок у Карпати всією сімєю, уже шостий рік поспіль зупиняємось в садибі «Дорога додому». Господарі садиби - щирі, гостинні, добрі люди, а тому складається враження, що приїжджаєш у гості до рідних людей. Вперше зупинились у садибі за порадою друзів. Тепер самі радимо друзям та знайомим, адже відпочинок включає в себе не лише катання на лижах та інші розваги, а й комфортні умови проживання. Щиро вдячні Нелі та її батькам за їх людяність, яка викликає бажання знову і знову відвідувати такий прекрасний куточок нашої країни! Радимо усім!

Залишити відгук

Адреса

Івано-Франківська область
Яремчанський район
с. Микуличин
вул. 1 травня, 23б
заїзд з вул. 1 травня

Телефони

+38 (098) 931-72-70

Слідкуйте за нами